Ohlasy a skúsenosti zákazníkov

Ohlasy prosím novo píšte na našu Heureku.

Za pridané ohlasy všetkým ďakujem!
– Martin Zvarík

Napísať nový komentár

31. júla 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Olga Síbrtová (zákazník)

Zdravím všechny příznivce taiji apod., vřele doporučuji tento obchod. Neuvěřitelná rychlost, košile přesně jak jsem si představovala, prostě paráda. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli neuvažujete o prodeji hedvábných výrobků a dalších věcí k tématu. Děkuji za informaci, přeji hodně úspěchů. Olga

03. augusta 2009, Reagovat Martin (Tepláky.NET)

Dobrý den, díky za zprávu, jsem rád, že se košile líbí. Prodej dalších věcí zvažuji, ale spíše zůstanu u kalhot a košil.

13. júla 2009, Reagovat Pavel Poslušný

Dobrý den, zvažuji koupi kalhot Samuraj, ale mám trochu obavy z jejich dělky. Měřím asi 180 cm a nevím, jestli mi kalhoty nebudou nad kotníky nebo do půl lýtek...reaguji tak na připomínku pí Plocrové. Předem děkuji za odpověď

14. júla 2009, Reagovat Martin Zvarík (Tepláky.NET)

Dobrý den, měřím 182 cm a délka tepláků mi vyhovuje. Je to docela individuální, protože záleží na způsobu zavázání. Pokud máte krásné a dlouhé nohy jako paní Plocrová :) tak Vám mohu nabídnout zatím nezveřejněnou XL velikost černých tepláků Samuraj, které jsou větší i delší (cena je stejná, 299 Kč).

05. júla 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Věra (zákazník)

Budou někdy k mání trička nebo košile i pro nás, co nemáme 107 cm přes prsa ? :-)

14. júla 2009, Reagovat Martin Zvarík (Tepláky.NET)

Košil bude v nabídce více (i v menších rozměrech) koncem září / začátkem října.

12. júna 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Pavla (zákazník)

Tak jsem obdržela tepláky.
Velikost je obrovitánská a pohodlí taky. Oplývám výškou průměrného Thajce, takže s délkou nemám problém :))
Doporučuju.

10. júna 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Petr Rapčan (zákazník)

Kupoval jsem tepláky i tříčtvrťáky. Vše hezké, kvalitně vypadající, vkusné. Na první pohled velké, ale stačí si je správně obléci a obava je pryč :-)
Když to srovnám s našimi předraženými butiky a zásilkovými obchody, které prodávají nekvalitní zboží za cenu, která vystihuje kvalitní zboží, tak musím popřát hodně úspěchů.

06. júna 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Klára M. (zákazník)

Zdravíčko.. musím říct, že mam v "teplákách" výborný pocit (myslím tím hlavně na duši:). Chystám se na Tchai-Ťi, myslím, že jsou ideální. Děkuji

06. júna 2009, Reagovat Simona

Zdravím Martine,
chtěla bych se jenom zeptat jaké tepláky se více hodí pro běh a třeba jízdu na kole, jestli se vůbec hodí. Zda Šaolin nebo Samuraj. :o)
Děkuji za odpověď

06. júna 2009, Reagovat Finvarra

Na běh a na kolo se hodí naopak uplé kalhoty. Mohly by se Vám zamotat do řetězu (pokud není krytý) a na to je těch kalhot docela škoda. A na běhání se hodí taky uplé kalhoty (nebo šortky) Sice máte v těhle kalhotech prostor pohybu ale jestli si jdete zaběhat do lesa..

05. júna 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Lukáš Černý (zákazník)

Dnes jsem obdržel kalhoty a triko. Naprostá spokojenost, větší, než jsme očekával. A ty kalhoty, prostě úžasné! Pohodlí, bez ztráty pohyblivosti. Vřele doporučuji všem.
Děkuji "tepláky.net"

28. mája 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Daniela Vávrová (zákazník)

Kalhoty dnes přišly a musím říct, že jsou úplně výborné!
Pohodlné, volné - ideální!

21. mája 2009, Reagovat Hodnotí pozitivně  Radek Jurecka (zákazník)

V pátek jsem objednal, v pondělí obdržel, včera jsem oblékl na jógu a jsem unešen.Maximální volnost pohybu prostě luxus!Budu si muset pořídit ještě pár kusů a jiné kraťasy už neobléknu.

*
Hodnotenie:
*